0 ₪ עד 5,000,000 ₪

חיפוש מתקדם

0 ₪ עד 0 ₪

חיפוש מתקדם

0 ₪ עד 0 ₪

חיפוש מתקדם
נמצאו 0 תוצאות. ...
חיפוש מתקדם

0 ₪ עד 5,000,000 ₪

חיפוש מתקדם
we found 0 results
Your search results

חיפוש דירות בקריות לקנייה – כל מה שאתם צריכים לדעת | נדל"ן מושלם בהנהלת ריקי ברק

Posted by admin on מרץ 5, 2018
| 0

חיפוש דירות בקריות לקנייה – החלטתם שאתם רוצים לקנות דירה בפרבריה של העיר חיפה? יפה מאוד. אז מה אתם צריכים לדעת על הקריות? מה כדאי שתגלו כבר עכשיו, לפני שתבצעו את אחת העסקאות הגדולות של חייכם? ומה יכול לסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה ולרכוש את הדירה המתאימה לכם? הנה כמה דברים חשובים על הנדל"ן בקריות, ועל אזור הקריות בכלל.

סביב הקריות ישנם מפעלים ואזורי תעשייה גדולים

מספיק להזכיר את בתי הזיקוק המפורסמים כדי להבין כמה מקומות עבודה ואיזה פוטנציאל תעסוקה גדול יש באזור הקריות, המרכז סביבו לא מעט מהתוצרת התעשייתית של חיפה וסביבתה. מאחר שמקום העבודה הוא שיקול חשוב בעת מציאת דירה, כדאי שתדעו זאת.

ריחות לא נעימים יכולים להיות חלק מהחיים

אותם בתי זיקוק מפורסמים מאוד בָּרֵיחוֹת הלא נעימים שהם מפיקים – ולמעשה מדובר בריחות לא נעימים שמפיקים מפעלים רבים באזור. הריחות הללו מורגשים היטב באזור קריית אתא, קריית ביאליק וקריית חיים (בעיקר בשכונות הדרומיות שלה), וכדאי לקחת זאת בחשבון.

הקריות נחשבות נגישות מבחינת תחבורה – אך פקוקות

מצד אחד – בשנים האחרונות נעשתה השקעה רבה בקריות ובכניסות השונות לחיפה עצמה בכל הנוגע לתחבורה, מה שהפך את האזור למעט פחות סואן וצפוף, ועדיין מדובר בסביבה צפופה מאוד ולעיתים פקוקה מאוד – בעיקר בשעות הבוקר והערב. דעו זאת כאשר אתם מחפשים דירה.

חיפוש דירות בקריות לקנייה יש לא מעט דירות למכירה ולהשכרה בקריות

אם אתם מחפשים דירות בקריות, נכונה לכם הפתעה מסוימת: אומנם מדובר בערים קטנות יחסית (שלמעשה כבר הפכו מזמן לרצף אורבני אחד גדול), אך יש לא מעט דירות בקריות שמוצעות להשכרה ולמכירה. דירות 4 חדרים למכירה בקריות וכן דירות 5 חדרים למכירה בקריות מצויות בשפע, מה שנכון גם לגבי דירות כאלו להשכרה וכן לגבי דירות קטנות יותר, של שניים ושלושה חדרים. השורה התחתונה היא שבקריות תוכלו למצוא כל נכס שתרצו, בחיפוש סבלני ומוקפד.

הקריות עדיין זולות יותר מחיפה בצורה משמעותית

העובדה שחיפה היא עיר יקרה תישָמע בוודאי לתושבי המרכז מעט מוזרה – אך אם משווים את מחיריה למחירי הנדל"ן בצפון בלבד, מבינים שזוהי עיר יקרה מאוד (אגב, גם ביחס לערים שונות במרכז). האלטרנטיבה של רבים היא אזור הקריות, בדיוק מהסיבה הזו: המחירים. ואם שמעתם שזה כבר לא כל כך נכון או לא אקטואלי, הקשיבו לנו – גם היום דירות בקריות זולות יותר מאלו שבחיפה. אולי זהו מצב שלא יימשך עוד שנים רבות, אך הוא נכון היום וכדאי לזכור זאת.

 

השאר תגובה

כתובת האי מייל שלך לא תפורסם

  • חיפוש מתקדם

    0 ₪ עד 5,000,000 ₪

    חיפוש מתקדם
דילוג לתוכן

Compare Listings