0 ₪ עד 5,000,000 ₪

חיפוש מתקדם

0 ₪ עד 0 ₪

חיפוש מתקדם

0 ₪ עד 0 ₪

חיפוש מתקדם
נמצאו 0 תוצאות. ...
חיפוש מתקדם

0 ₪ עד 5,000,000 ₪

חיפוש מתקדם
we found 0 results
Your search results

טיפים למציאת דירות להשכרה באיזור הקריות | נדל"ן מושלם בהנהלת ריקי ברק

Posted by admin on מרץ 5, 2018
| 1

טיפים למציאת דירות להשכרה באיזור הקריות – בשנים האחרונות יותר ויותר דירות להשכרה באזור הקריות 'צצות' להן לפתע, אך כשבוחנים את המצב לעומק מבינים שזה כלל לא מפתיע – הביקוש לנדל"ן בקריות הולך ועולה ככל שחולפות השנים, ועדיין המחירים נחשבים זולים למדי,

לפחות בהשוואה לחיפה – העיר הגדולה. העניין נכון גם לגבי דירות להשכרה: הן נחשבות זולות משמעותית מדירות להשכרה בחיפה. אז איך תמצאו את הדירה הנכונה שלכם באזור הקריות? לפניכם כמה טיפים שיוכלו לסייע לכם בכך:

טיפים למציאת דירות להשכרה באיזור הקריות חפשו דירות קרובות לרכבת

הכוונה היא, כמובן, למרחק הליכה – וגם עשר דקות הליכה נחשבות כמרחק סביר. ברחבי הקריות ישנן כמה וכמה תחנות רכבת שיכולות לקשר אתכם בקלות הן למרכז, הן לצפון הרחוק והן לשלוחת 'רכבת העמק' שעוברת בעמק יזרעאל. דירה שקרובה לרכבת תחסוך לכם הרבה מאוד זמן, כסף ואנרגיה.

התרחקו מאזורי התעשייה

דירות להשכרה באזור הקריות הנמצאות באזורי תעשייה נחשבות תמיד לזולות יותר, ובצדק – הן מבוקשות פחות ולכן מחיריהן נמוכים יותר. הסיבה לביקוש הנמוך ולמחירים הנמוכים היא העובדה שאזורי התעשייה רועשים מאוד, ובכמה מהם ישנו ריח חריף ולא נעים שמגיע גם לבתי המגורים באזור.

חפשו את הדירות שנמצאות קרוב למרכזי הבילוי

טיפים למציאת דירות להשכרה באיזור הקריות כן, אולי לא ידעתם את זה, אך גם בקריות יש אזורי בילוי מעניינים, ולא רק בחיפה עצמה. במקום לנסוע ברכב לעיר הגדולה או להרחיק עד לתל אביב, תוכלו לצאת מהדירה ברגל ולהגיע לאחד ממרכזי הבילוי של הקריות, וליהנות לא פחות.

דירות קרקע להשכרה בקריות הן גם אופציה

דירות קרקע הן לא דירות מזמינות בדרך כלל, בעיקר כשמדובר בדירות קרקע בבניינים, אך אנחנו ממליצים לכם שלא לפסול אותן על הסף. במקומות רבים בקריות דירות הקרקע הן דירות עורפיות ושקטות שבמקרים רבים מציעות גם גינה נחמדה, פרטית ומבודדת. נסו לברר זאת לפני שאתם שוללים את העניין.

דירות להשכרה – באזורים המבוקשים ביותר

זה נשמע אולי כמובן מאליו, אבל חשוב להגיד זאת: המקומות שבהם תמצאו דירות להשכרה באזור הקריות בכמות הגדולה ביותר יהיו המקומות המבוקשים ביותר – אלו שיש בהם הרבה מאוד דירות חדשות למכירה בקריות. האזורים האלה מבוקשים לא רק לרכישה אלא גם להשקעה, ולכן הסיכוי שתמצאו בהם דירה להשכרה לטעמכם הוא גדול יותר, מה גם שתוכלו למצוא דירות חדשות לגמרי המוצָעות להשכרה, וזה יתרון גדול בפני עצמו.

תיווך דירות בקריות

One thought on “טיפים למציאת דירות להשכרה באיזור הקריות | נדל"ן מושלם בהנהלת ריקי ברק

  • admin
    on אפריל 4, 2019

    מצה

השאר תגובה

כתובת האי מייל שלך לא תפורסם

  • חיפוש מתקדם

    0 ₪ עד 5,000,000 ₪

    חיפוש מתקדם
דילוג לתוכן

Compare Listings