0 ₪ עד 5,000,000 ₪

חיפוש מתקדם

0 ₪ עד 0 ₪

חיפוש מתקדם

0 ₪ עד 0 ₪

חיפוש מתקדם
נמצאו 0 תוצאות. ...
חיפוש מתקדם

0 ₪ עד 5,000,000 ₪

חיפוש מתקדם
we found 0 results
Your search results

תיווך דירות בקריות – כיצד מתחילים? | נדל"ן מושלם בהנהלת ריקי ברק

Posted by admin on מרץ 5, 2018
| 0

כשחושבים על קנייה, מכירה, השכרה או שכירות של נכס נדל"ן, צריך 'לירות לכל הכיוונים', שכן יש לחפש לבד את הנכס או את הקונה, לפרסם את רצונכם בכל מקום אפשרי, ואיך אפשר בלי – לפנות למשרדי תיווך דירות בקריות.

כי בלי מתווכים, הסיכוי שתצליחו לשים את ידכם על הנכס שאתם באמת רוצים או ליצור קשר עם הרוכש/שוכר שאתם באמת מחפשים, הוא קטן. אנשי התיווך המקצועיים יודעים בדיוק מה הם עושים, ויש להם ניסיון מוכח.אז איך מתחילים לאתר מתווכים בקריות?

השיטה הישנה והטובה היא לצבור רשימה של מתווכים ולנסות להשוות ביניהם לפי מה שהם מציעים לכם. מקור אחד ליצירת הרשימה הזו הוא האינטרנט כמובן, שבו תמצאו בנוחות את אנשי המקצוע המתאימים לכם, לפי הגדרה מדויקת.

תיווך דירות בקריות – כיצד מתחילים? מה צריך לבדוק

מקור נוסף שגם אותו כדאי לקחת בחשבון הוא מאגר המכרים והקרובים שלכם, שיוכלו להמליץ לכם על איש המקצוע הנכון. היתרון ביצירת רשימה כזאת המגיעה מאורחים ומקרובים, הוא בכך שמדובר בהמלצה מניסיון, כלומר, שיש לה בסיס כלשהו. באינטרנט, באופן טבעי, במקרים רבים לא תוכלו לקבל דעה אובייקטיבית, בוודאי לא ברמת האובייקטיביות של המכרים והקרובים שלכם.

לאחר שיצרתם את הרשימה, הגיע הזמן לעבור לשלב הבא: להתחיל לברר פרטים על המתווכים. כדי שהשלב הזה לא יהיה ארוך מדי, כדאי להצטמצם לרשימה של עד חמישה מתווכים. אם מתוכם לא תמצאו אחד שמתאים לכם, תמיד תוכלו לפנות לרשימה המקורית ולנסות את אחד מאלו שלא הכנסתם לרשימה המצומצמת שלכם.

בעת הבדיקה של כל משרד תיווך דירות בקריות צריך בראש ובראשונה לברר לגבי הניסיון של אנשיו ולגבי גודל הצוות. שני אלו קובעים רבות לגבי היכולת של משרד התיווך להשיג לכם את הנכס או את הלקוח אתם מחפשים.

הדבר השני שכדאי לבדוק הוא, כמובן, את ההתמחות של המשרד. אם הוא מציע בתים פרטיים למכירה בקריות אך אתם מחפשים דירת פנטאהוז, אותו משרד כנראה לא יתאים לכם. אם הוא מתמחה במכירה אבל אתם מחפשים לשכור – כדאי שתחפשו משרד אחר.

אלו כמובן דוגמאות מאוד קיצוניות, שהרי משרדי תיווך מתמחים לרוב בכמה מישורים, אך השורה התחתונה ברורה: אם אתם מחפשים מתווכים בקריות, כדאי שהם יהיו כאלו שיוכלו לעזור לכם ספציפית ולהתאים לכם אישית את השירות. זה המפתח להצלחה.

תיווך דירות בקריות

השאר תגובה

כתובת האי מייל שלך לא תפורסם

  • חיפוש מתקדם

    0 ₪ עד 5,000,000 ₪

    חיפוש מתקדם
דילוג לתוכן

Compare Listings